• Wyprzedaż!
 • -5,00 zł
search

BB Tape tejpy taśmy plastry do tapingu wzorek 5cmx5m

44,00 zł
39,00 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto

BB Kinesiology Tape to elastyczne taśmy do tejpingu wykonane z tkaniny bawełnianej oraz sinusoidalnie nałożonego kleju akrylowego, ich parametry pozwalają na noszenie plastrów przez kilka dni. Dzięki doskonałej przepuszczalności powietrza plastry do tejpowania BB Tape niezwykle komfortowe i praktycznie nieodczuwalne po naklejeniu na skórę. 

BB Kinesiology Tape to oryginalne koreańskie elastyczne plastry do tejpowania, które oprócz pięknych kolorów i wzorów dostępne są jeszcze rozmiarach: długiej rolce 5 cm x 32 m oraz szerszej wersji 7,5 cm x 5 m 

Parametry tejpów gwarantują wysoką jakość oraz komfort noszenia. Nie zawierają leków, lateksu bezpieczne dla kobiet w ciąży i dzieci.

Rozmiar: 5 cm x 5 m

W opakowaniu znajduje się ulotka z podstawowymi aplikacjami w języku angielskim.

Wzór: żyrafa niebieski
Ilość
W magazynie

Taśma do kinesiotapingu BB Kinesiology Tape

Oryginalne, delikatne koreańskie plastry do tejpingu, które mają bardzo szerokie zastosowanie począwszy od bólu kręgosłupa, urazów mięśniowych poprzez leczenie wad postawy, stłuczenia a kończąc na obrzękach limfatycznych czy krwiakach. Doskonała przepuszczalność powietrza sprawia, że taśmy do tejpingu BB Tape są niezwykle komfortowe i zasadniczo nieodczuwalne po naklejeniu na skórę. 

Kinesiology taping to metoda, która łączy elementy medycyny europejskiej oraz dalekowschodniej, polega na aplikowaniu na ciało - w określony sposób - elastycznej taśmy do tejpingu w postaci wyciętych przez terapeutę plastrów. Taka metoda często stosowana jest w medycynie sportowej, ponieważ wspomaga walkę z kontuzjami powstałymi podczas uprawiania sportu. Aby metoda tapingu była skuteczna, ważne jest to, aby stosować tejpy o wysokiej jakości. BB Tape wyróżniają się na tle innych. Jego elastyczność wynosi 175%, rozciąga się tylko na długości i co bardzo istotne, nie zawiera leków ani lateksu.

Tejping sportowy przy użyciu plastrów do tejpowania BB Tape

Plastry do tapingu wpływają na tzw. zakończenia Ruffiniego, które są receptorami bólu i odpowiadają za czucie głębokie. Kinesiotaping to nie tylko uniwersalna metoda stosowana w fizjoterapii sportowej, ale również skuteczny sposób uśmierzania bólu, leczenia kontuzji stawów i mięśni, terapii drenażu limfatycznego czy też forma rekonwalescencyjna wykorzystywana w terapiach pooperacyjnych. Taping z wykorzystaniem taśm do tejpingu wykorzystuje się również m.in. w leczeniu zaburzeń neurologicznych, ortopedycznych, ginekologicznych czy też pediatrycznych. Z tapingu może korzystać praktycznie każdy człowiek, a przeciwskazań do jego stosowania jest naprawdę niewiele (m.in. łuszczyca, trudno gojące się rany czy też cukrzyca insulinozależna).

Właściwości taśmy do tejpowania BB Kinesiology tape:

 • rozciągliwość tylko na długość - masz pewność, że plaster w łatwy i właściwy sposób umieścisz na skórze,
 • elastyczność 175% - taka sprężystość plastra nie ogranicza ruchów, 
 • właściwości materiału zbliżone do parametrów skóry - plastry są praktycznie nie odczuwalne na skórze, są wygodne i komfortowe, 
 • nie zawiera leków ani lateksu - bezpieczny dla wrażliwej skóry,
 • hypoalergiczny klej akrylowy - nie podrażnia oraz nie uczula,
 • wodoodporny  - można wziąć kąpiel, prysznic lub skorzystać z basenu- bez obaw, że taśma się odklei,
 • szeroki wybór kolorów i wzorów - każdy znajdzie dla siebie ulubiony tejp.

Zastosowanie taśm do tejpingu:

 • w najróżniejszego rodzaju i pochodzeniu bólach (np. bóle kręgosłupa, mięśniowe, głowy, menstruacyjne),
 • zmianach zwyrodnieniowych,
 • urazach oraz obrzękach,
 • w leczeniu zaburzeń neurologicznych, ortopedycznych, ginekologicznych czy pediatrycznych,
 • stosowane jako metoda rekonwalescencyjna wykorzystywana w terapiach pooperacyjnych,
 • a także w medycynie estetycznej, kosmetologii, gdzie efektywnie radzi sobie z bliznami, zmarszczkami i zaburzeniami ukrwienia.

Plaster w rozmiarze 5 cm x 5 m. 

W opakowaniu znajduje się ulotka z podstawowymi aplikacjami w języku angielskim.

BB014
32 Przedmioty