Lista produktów marki PINOFIT

Produtky Pinofit o wszechstronnym zastosowaniu zapewnią optymalne zdrowie fizyczne. Pinofit to nieodłączna część rozciągania i rozgrzewania przed treningiem. Pinofit idealne do ćwiczeń sprawnościowych, równoważnych, stabilizujących i ogólniekondycyjnych.

Od 1904 roku PINO przekonuje produktami do fizjoterapii, masażu i zabiegów na całe ciało najwyższej jakości. Firma PINO dzięki wieloletniemu doświadczeniu stała się ekspertem zorientowanym na zdrowie i profilaktycznych zabiegach. PINO przywiązuje ogromną wagę do traktowania z szacunkiem ludzi i przyrody dzięki temu jest wiarygodnym partnerem profesjonalnych terapeutów, masażystów i trenerów personalnych.

Taśmy Pinofit są oryginalnym produktem naturalnym wykonanym z czystego lateksu. Odpowiednie są dla osób w każdym wieku oraz o różnym stopniu sprawności fizycznej. Taśmy Pinofit umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnych ćwiczeń treningowych z progresywnym oporem oraz wspomagają rehabilitację. Różne kolory taśm Pinofit determinują jej opór co stanowi idealny wybór dla różnych stopni sprawności osób ćwiczących, pozwalają także na dobranie indywidualnego programu ćwiczeń. Taśmy Pinofit są również doskonałym przyrządem do rozciągania i rozgrzewania przed treningiem. Uzupełnieniem oferty są dyski sensoryczne. Berety do ćwiczeń równowagi występują w różnych kolorach, tak aby każdego zadowolić.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
PINO Kinesiology Tape 5cm x...

PINO Kinesiology Tape 5cm x 5m Sport - różne kolory

Cena podstawowa 37,00 zł -3,00 zł Cena 34,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -3,00 zł
PINO Kinesiology Tape 5cm x...

PINO Kinesiology Tape 5cm x 5m Sport - różne wzory

Cena podstawowa 37,00 zł -3,00 zł Cena 34,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -3,00 zł
PINO Kinesiology Tape 5cm x...

PINO Kinesiology Tape 5cm x 5m therapy - czerwony

Cena podstawowa 37,00 zł -5,00 zł Cena 32,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -5,00 zł