search

Guma oporowa do ćwiczeń Powerband opór taśmy do wyboru

129,90 zł
Brutto

Guma oporowa do ćwiczeń POWERBAND ma wszechstronne zastosowanie, głównie wykorzystywana jest w ćwiczeniach siłowych, stabilizujących oraz rozciągających. Z gumą oporową można zaangażować do pracy mięśnie nóg, brzucha, ramion, pleców, klatki piersiowej i barków. Trening z gumą wzmacnia mięśnie, w tym mięśnie głęboke, poprawia elastyczność mięśni i zwiększa ich zakres ruchu.

Rodzaje oporu taśmy gimnastycznej:

 • żółty - opór lekki,
 • zielony - opór średni,
 • niebieski - opór ciężki,
 • czarny - opór bardzo ciężki.
Kolor: Żółty
Ilość
W magazynie

Guma oporowa do ćwiczeń

Guma oporowa do ćwiczeń Powerband to produkt, dzięki któremu możesz wykonać efektywny trening ukierunkowany na wzmocnienie mięśni i poprawę ich elastyczności. Taśma gimnastyczna została fachowo zaprojektowana, aby sprostać różnym potrzebom fizycznym - występuje w różnych kolorach/oporach -  rodzaj koloru ułatwia wybór różnych poziomów oporu.

Guma do ćwiczeń Powerband jest niezastąpiona w treningu ramion, pleców, nóg i pośladków, daje maksymalny wycisk mięśniom, do których dostęp zwykle jest utrudniony. Dzięki temu zaangażujesz więcej grup mięśni w wysiłek, wymodelujesz sylwetkę oraz wzmocnisz mięśnie, a przede wszystkim zadbasz o to, by Twoje ciało kształtowało się harmonijnie. Guma oporowa Powerband rozszerzy Twoje możliwości treningowe, zwłaszcza w dziedzinie treningu siłowego, rozciągania czy wsparcia podczas podciągania oraz HIIT.

Trening ćwiczenia pompki z gumą oporową

Taśma oporowa do ćwiczeń - wybór oporu

Guma oporowa kolor żółty, opór lekki używana głównie w rehabilitacji, gdzie służy do aktywacji mięśni o ograniczonej sile, sprawdza się także w treningu sportowym, kiedy do wysiłku chcemy dodać niewielki opór elastyczny, aby trening stał się bardziej intensywny.

Guma oporowa kolor zielony, opór średni swoje zastosowanie znajdzie na przykład podczas rozgrzewki przed treningiem siłowym jak i dynamicznym, a także jako część treningu głównego.

Guma oporowa kolor niebieski, opór ciężki można z nich korzystać podczas pompek, przysiadów, wyciskania na barki lub klatkę piersiową lub ćwiczeń zwinnościowych.  Taśma gimnastyczna bardzo często wykorzystywana jest w treningu sportowym i służy do poprawy parametrów motorycznych takich jak siła, szybkość, skoczność oraz do poprawy mobilności i elastyczności mięśni.

Guma oporowa kolor czarny, opór bardzo ciężki najczęściej używana jest przez profesjonalnych sportowców, wykonujących z nią ćwiczenia plyometryczne (np. skoki), zwinnościowe i kondycyjne. Guma do ćwiczeń o bardzo ciężkim oporze ma duży wpływ na zwiększenie intensywności i stopnia trudności ćwiczeń.

Zalety gumy do ćwiczeń Powerband: 

 • kompaktowa - możesz ją zabrać ze sobą wszędzie gdzie tylko chcesz, jej niewielki rozmiar oraz waga pozwalają na to - nie zajmuje wiele miejsca,
 • różnorodność wykonywanych ćwiczeń - różne rodzaje oporu od lekkiego dla początkujących do bardzo ciężkiego dla profesjonalistów,
 • wzmocniona wytrzymałość.

Zastosowanie taśmy gimnastycznej oporowej:

 • trening oporowy,
 • zwiększenie zakresu ruchu,
 • poprawa kondycji i koordynacji,
 • wzmacnia siłę, elastyczność i zwinność,
 • idealna do budowy mięśni spalania tłuszczu,
 • korekcja wad postawy.

Marka: Let's Band

G47
5 Przedmioty