• Obecnie brak na stanie
search

Mata do akupresury Rea Tape - różowa

69,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 69 zł
Brutto

Mata z kolcami do akupresury to jeden z lepszych sposobów na poprawę krążenia oraz uśmierzenie bólu.

Wymiary: 72 x 43 cm 

Materiał: bawełna.

Wypełnienie: pianka.

Kolce wykonane z tworzywa ABS - plastik.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Mata z kolcami do akupresury Rea Tape to doskonały produkt, aby uporać się z natarczywym bólem kręgosłupa, szyi, rwy kulszowej, wpływa bardzo korzystnie na poprawę samopoczucia. Mata posiada tysiące wypustek umieszczonych na bawełnianym materiale. Wypustki - specjalne kolce, wywierają nacisk na poszczególne partie ciała pod wpływem jego ciężaru, co powoduje polepszenie ukrwienia w danym miejscu a co za tym idzie rozluźnienie oraz dotlenienie mięśni. Z maty możemy korzystać w dowolnych miejscach: na łóżku, podłodze czy na fotelu. Początkowo korzystanie z maty może być trochę bolesne, po chwili jednak ciało przyzwyczaja się do nacisku igieł. Czas z korzystania z maty to 10-15 minut każdego dnia, natomiast w zależności od uzyskanych efektów, należy wydłużyć czas o 20-40 minut. 

Nie zaleca się prania maty w pralce oraz suszenia w suszarce. Do czyszczenia maty należy używać delikatnych środków piorących.

Przeciwwskazania do korzystania z maty z kolcami:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi, 
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • wrażliwość skóry.
REA1
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super!

Matę Rea stosuję od niedawna, ale już mogę powiedzieć, że to jeden z moich lepszych zakupów. Moje ciało jest zrelaksowane, mięśnie mniej napięte i co najważniejsze - lepiej śpię.

Was this comment useful to you? Yes No