search

Erler Zimmer plansza dydaktyczna „Układ moczowy”

205,00 zł
Brutto

Tablica dydaktyczna przedstawia układ moczowy człowieka. Plansza anatomiczna wysokiej jakości, wykonana z papieru artystycznego, zawiera plastikową wkładkę z wieszakiem.

Rozmiar:

  • 50x70 cm - AL564
  • 70x100 cm - AL164

Oznaczenia w języku niemieckim i angielskim.

Rozmiar: 50x70 cm
Ilość
W magazynie

Tablica dydaktyczna: UKŁAD MOCZOWY

Profesjonalna plansza anatomiczna przedstawia układ moczowy, który jest bardzo dokładnie opisany w nomenklaturze niemieckiej oraz angielskiej. Dodatkowym atutem tablicy anatomicznej jest powiększenie ryciny z poszczególnymi częściami układu moczowego i skrupulatne ich opisanie. Plansza anatomiczna jest doskonałym narzędziem do nauki budowy układu moczowego oraz do zrozumienia jego funkcji. Najczęściej z plansz anatomicznych korzystają specjaliści w profesjonalnych gabinetach lekarskich, rehabilitacyjnych lub fizjoterapeutycznych jako ułatwienie dla pacjenta w zrozumieniu co dzieje się w jego organizmie. Tablice dydaktyczne stanowią ogromną pomoc dla kursantów, studentów podczas zajęć na uczelniach czy uczniów w szkołach. Dzięki planszom dydaktycznym łatwiej przyswoić i zapamiętać budowę anatomiczną.

Tablica dydaktyczna, jest to wysokiej jakości plansza anatomiczna wykonana z papieru artystycznego, zawiera plastikową wkładkę z wieszakiem. 

Rozmiar:

  • 50x70 cm
  • 70x100 cm

Zastosowanie:

  • wyposażenie gabinetów lekarskich i rehabilitacyjnych,
  • wyposażenie pracowni anatomicznych.

Oznaczenia w języku niemieckim i angielskim.

AL564/AL164
3 Przedmioty