search

Erler-Zimmer dydaktyczny szkielet człowieka z ruchomym (elastycznym) kręgosłupem „Hugo” 3014

4 915,00 zł
Brutto

Anatomiczny model szkieletu człowieka, naturalnych rozmiarów z ruchomym kręgosłupem jest znakomitym modelem dydaktycznym a także doskonały jako część wyposażenia pracowni oraz gabinetów.

Waga: 9,5 kg

Rozmiar ze statywem: 176 cm

Rozmiar bez statywu: ok. 165 cm

Produkcja: Niemcy 

Erler Zimmer

Ilość
Produkt z wydłużonym czasem realizacji.

Szkielet człowieka z elastycznym kręgosłupem Erler - Zimmer to naturalnej wielkości model edukacyjny. Model wsparty jest na statywie z kółkami dzięki czemu przemieszczanie modelu jest bardzo wygodne. Utrzymany w rzeczywistej skali co w znacznej mierze ułatwia prowadzenie zajęć na uczelni lub lekcji podstaw budowy ludzkiego szkieletu w szkole. Dbałość o szczegóły szkieletu oraz precyzja wykonania zapewne wzbudzą ciekawość i chęć zapoznania się z anatomią szkieletu. Posiada wariant demontażu czaszki a także kończyn górnych, dolnych, a także stóp.  

Kod producenta: 3014

3014
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

dobra inwestycja

Zakup dydaktycznego szkieletu to była najlepsza inwestycja szkoły, w której pracuję jako nauczyciel biologii. Wykonanie modelu anatomicznego jest na bardzo wysokim poziomie, dbałość o szczegóły zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Dzieciaki są zachwycone lekcjami, z łatwością przyswajają wiedzę, mogą z bliska zobaczyć jak wygląda poszczególna część szkieletu. W najbliższym czasie planujemy kupić kolejny model Erler-Zimmer.

Was this comment useful to you? Yes No