search

Model anatomiczny czaszka człowieka 22 części Erler-Zimmer czaszka osteopatyczna 4708

1 669,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1669 zł
Brutto

Model anatomiczny - czaszka ludzka, która składa się z 22 kolorowych części, z możliwością demontażu jest znakomitym modelem do nauki anatomii. Dzięki najnowszej technologii modele anatomiczne Erler-Zimmer są rzeczywistym odzwierciedleniem struktur anatomicznych człowieka., służą jako pomoc dydaktyczna dla studentów, fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy.

Produkcja: Niemcy 

Erler Zimmer

Ilość
Wydłużony czas realizacji: 1 miesiąc

Model anatomiczny czaszki ludzkiej

Czaszka ludzka model anatomiczny - model składa się z 22 kolorowych części, które ułatwią nam zapamiętanie budowy czaszki. Poszczególne części czaszki, można w prosty sposób zdementować, przyjrzeć im się uważnie, a potem ponownie złożyć w całość. Model anatomiczny czaszki wykonany jest w bardzo precyzyjny sposób. Dzięki najnowszej technologii produkty firmy Erler-Zimmer są rzeczywistym odzwierciedleniem struktur anatomicznych człowieka, służą jako pomoc dydaktyczna dla studentów, fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy.

Czaszka model anatomiczny, z możliwością rozłożenia na22 elementy

Na lekcjach biologii niejednokrotnie mieliśmy prezentowany model czaszki. Poznawaliśmy jej budowę i poszczególne elementy. Model czaszki człowieka jest niezwykle istotnym narzędziem naukowym. Każdy z nas powinien znać jej podstawowy układ. Natomiast studentom medycyny, fizjoterapii, biologii czy wychowania fizycznego, model czaszki do nauki anatomii będzie wręcz wskazany.

Czaszka człowieka model, inaczej też jako czaszka ludzka model, jest tak skonstruowana, aby w swobodny sposób można było zobrazować jej szczegółową budowę.

Model anatomiczny czaszki - budowa

Czaszka model anatomiczny, składa się z 22 części, połączonych ze sobą magnesami, gdzie istnieje możliwość montażu i demontażu poszczególnych elementów. Ponadto każda kość posiada inny kolor co ułatwia ich rozpoznanie i wyszczególnienie. Model czaszki składa się m.in.:

  • kości ciemieniowej
  • kości potylicznej,
  • kości skroniowej,
  • kości czołowej
  • kości podniebiennej,
  • szczęki z zębami,
  • kości nosowej,
  • kości jarzmowej
  • żuchwy z zębami.

Zastosowanie modelu anatomicznego czaszki człowieka:

Ta wersja jest idealna do wizualnego rozróżnienia pojedynczych kości. Kości produkowane są w różnych kolorach, powszechnie stosowanych w anatomii, kości bliźniacze mają identyczny kolor.

Do modelu czaszki dołączona jest instrukcja obsługi w języku angielskim i niemieckim oraz szczegółowy opis na płycie CD w języku łacińskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim , polski, rosyjski, arabski, koreański i japoński.

Kod producenta: 4708

4708
2024-06-30
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dobry obiekt szkoleniowy

Studiuję wychowanie fizyczne i kupiłem Czaszkę osteopatyczną, 22 części na Anatomię i był to doskonały wybór. Czaszka została zaprojektowana z dbałością o każdy detal i ten podział na kolory to bardzo dobry pomysł, który ułatwia rozpoznanie i uczenie się poszczególnych elementów. Polecam bardzo.

Was this comment useful to you? Yes No