search

Plansza aktywności narządów wewnętrznych

49,00 zł
Brutto

Zegar aktywności narządów wewnętrznych dla świadomego i zdrowego życia.

Format plakatu: A1

Rozmiar: 594x841 mm

Ilość
W magazynie

Zegar biologiczny pozwala na regulowanie procesów zachodzących w organizmie, jest związany z rytmem dobowym - dniem i nocą - czyli okresami światła i ciemności. Pozwala na ciągły pomiar upływającego czasu bez względu na zmiany zachodzące w środowisku zewnętrznym. Zegar biologiczny wpływa na działanie rytmu okołodobowego. To właśnie on ma wpływ na codzienną, cykliczną rytmikę procesów fizjologicznych zachodzących w ciągu doby. W codziennym zabieganiu często lekceważymy wyraźne sygnały, które przekazuje nam nasz biologiczny zegar i zmuszamy się do wzmożonej aktywności, nie zważając na to czy pora dnia jest do tego odpowiednia. Na dłuższą metę jest to nieopłacalne i już wkrótce może odbić się to niekorzystnie na naszym zdrowiu.

Plakat z zegarem aktywności narządów wewnętrznych pozwoli nam poznać wskazówki jak świadomie, a dzięki temu zdrowo żyć. Warto je poznać, aby lepiej zaplanować dzień i w ten sposób zapewnić sobie lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie.

MA13
15 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dobra rzecz dla pasjonatów aktywności

Świetna rzecz, nie wiedziałam nawet, że coś takiego znajdę. Szukałam jakiegoś prezentu dla męża, a że jest to osoba aktywna to rozglądałam się za tego typu wynalazkami. Plansza aktywności narządów wewnętrznych okazała się strzałem w dziesiątkę. Mąż jest bardzo zadowolony, a co lepsze obydwoje korzystamy z informacji zawartych na planszy. Doskonały wybór.

Was this comment useful to you? Yes No