search

Piłka gimnastyczna Gymnic Plus ABS różne rozmiary

89,00 zł
Brutto

Piłka gimnastyczna Physio Gyminic ABS Plus stworzona została głównie z myślą o rehabilitacji oraz o treningu ogólnorozwojowym zwłaszcza dzieci.

Jest bardzo elastyczna i wytrzymała, można ją m.in wykorzystać do opierania, leżenia, przetaczania, toczenia czy do siedzenia. Trudniejsze pozycje będą wymagały małej asekuracji. 

Średnica: Ø 55 cm
Ilość
W magazynie

Piłka gimnastyczna do ćwiczeń

Piłka będąca techniczną ewolucją modelu Gymnic Classic, która oprócz standardowych cech gwarantuje dodatkowo wyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywania ćwiczeń - dzięki zastosowaniu systemu BRQ (ABS) w przypadku przebicia piłki nie dochodzi do gwałtownej utraty powietrza, co w takiej sytuacji chroni osobę ćwiczącą przed nagłym upadkiem. Ze względu na swoje właściwości piłka gimnastyczna jest doskonałym narzędziem treningowym do wykorzystania w trakcie różnego rodzaju aktywności, dzięki czemu sprawdzi się w domu, klubie fitness czy placówce rehabilitacyjnej. Piłki gimnastyczne Gymnic Plus mogą być również wykorzystywane do aktywnego siedzenia.

Dlaczego warto wybrać piłki gimnastyczne Gymnic?

Całość produkcji odbywa się we Włoszech. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości PVC, zgodnie z rozporządzeniem REACH - EC 1907/2006 regulującym kwestie stosowania chemikaliów (nie zawierają ftalanów, lateksu, ołowiu czy BPA). Firma Ledraplastic (producent marki Gymnic) kładzie duży nacisk na ochronę środowiska, w związku z czym proces produkcyjny nie generuje żadnych spalin szkodliwych dla atmosfery, a większość produktów nadaje się w całości do recyklingu.

Właściwości piłki gimnastycznej Gymnic:

  • wysoka jakość wykonania,
  • atrakcyjna kolorystyka,
  • możliwość wykorzystania do ćwiczeń oraz aktywnego siedzenia,
  • wyposażona w system BRQ (ABS), dzięki czemu w przypadku przebicia nie dochodzi do gwałtownej utraty powietrzna,
  • dostępne rozmiary: max Ø 55 cm (czerwona), max Ø 65 cm (niebieska), max Ø 75 cm (żółta),
  • rekomendowana waga użytkownika: max. 120 kg,
  • produkt sklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy I,

Produkt przeznaczony wyłącznie do ćwiczeń z masą własnego ciała - nie należy stosować dodatkowego obciążenia.


* rekomendowane rozmiary są orientacyjne, po dokonaniu zakupu należy sprawdzić czy dany rozmiar jest odpowiedni (w trakcie siedzenia uda powinny być ustawione mniej więcej równolegle do podłoża)

Gymnnic_ABS
4 Przedmioty