search

Plakat anatomiczny „Mięśnie tułowia przednia struktura”

129,00 zł
Brutto

Plakat anatomiczny przedstawia reprodukcję ilustracji mięśni tułowia strukturę przednią. Ilustracja została ręcznie przerysowana przez artystkę Poster Polytechnic a następnie cyfrowo przeskanowana. Rysunek pochodzi z „Podręcznika do anatomii chirurgicznej” nadzorowanego przez Towarzystwo Chirurgii Ogólnej Stanów Zjednoczonych i Rady Obrony Narodowej USA.

Rozmiar: 50cm x 70 cm
Paper Type: Gładki mat
Ramka: Bez ramki
Ilość
W magazynie

Plakaty Poster Polytechnic drukowane są na dwóch wyjątkowych rodzajach papieru: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat.

Ekskluzywny z fakturą  to papier ze 100% bawełny, który pochodzi z niemieckiej manufaktury Hahnemühle. Jest to papier muzealny, który charakteryzuje się tym, że został stworzony w technologii bezkwasowej o bardzo wyraźnej fakturze i dużej gramaturze 310gsm, dzięki czemu spełnia wysokie standardy archiwalne. Polecany wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość.

Gładki mat jest papierem o wysokiej jakości, produkowanym przez niemiecką firmę Tecco. Papier ten jest gładki, o wysokiej gramaturze 230gsm, wykończenie jest matowe, co sprawia, że nie odbija światła.

Plansze anatomiczne urozmaicą wyposażenie wnętrz gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, sal lekcyjnych czy wykładowych. Plansze można również wykorzystać do aranżacji domowych. 

Plakat z ramką zawiera również szybę pleksi.

PA16
4 Przedmioty