search

Plakat anatomiczny „Wnętrzności tułowia - prawa strona II”

79,00 zł
Brutto

Plakat anatomiczny przedstawia reprodukcję ilustracji wnętrzności tułowia prawą stronę. Plansza anatomiczna doskonała jako część wystroju gabinetu lekarskiego. To co wyróżnia plakaty anatomiczne Poster Polytechnic to z pewnością papier na jakim są drukowane: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat. Plansze anatomiczne dostępne są w wersji bez ramki oraz w wersji z ramką - do wyboru: aluminiowa lub drewniana.

Rozmiar: 30cmx40cm
Paper Type: Gładki mat
Ramka: Bez ramki
Ilość
W magazynie

Plansza anatomiczna „Wnętrzności tułowia - prawa strona II”

Z powodzeniem może służyć jak pomoc dydaktyczna w sali lekcyjnej lub ozdobny print na ścianie w gabinecie.

Poster Polytechnic drukowane są na dwóch wyjątkowych rodzajach papieru: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat.

Ekskluzywny z fakturą  to papier ze 100% bawełny, który pochodzi z niemieckiej manufaktury Hahnemühle. Jest to papier muzealny, który charakteryzuje się tym, że został stworzony w technologii bezkwasowej o bardzo wyraźnej fakturze i dużej gramaturze 310gsm, dzięki czemu spełnia wysokie standardy archiwalne. Polecany wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość.

Gładki mat jest papierem o wysokiej jakości, produkowanym przez niemiecką firmę Tecco. Papier ten jest gładki, o wysokiej gramaturze 230gsm, wykończenie jest matowe, co sprawia, że nie odbija światła.

Plansze anatomiczne urozmaicą wyposażenie wnętrz gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, sali lekcyjnych czy wykładowych. Plansze można również wykorzystać do aranżacji domowych. 

Plakat anatomiczny na ścianę dostępny jest w trzech rozmiarach:

  • 30x40 cm
  • 40x50 cm
  • 50x70 cm

Plakat z ramką zawiera również szybę pleksi.

PA22
5 Przedmioty