search

Plakat anatomiczny „Naczynia krwionośne i układ krążenia”

79,00 zł
Brutto

Plakat anatomiczny przedstawia reprodukcję ilustracji naczynia krwionośne i układ krążenia. Plansza anatomiczna doskonała jako część wystroju gabinetu lekarskiego lub jako wystrój wnętrz industrialnych. To co wyróżnia plakaty anatomiczne Poster Polytechnic to z pewnością papier na jakim są drukowane: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat. Plansze anatomiczne dostępne są w wersji bez ramki oraz w wersji z ramką - do wyboru: aluminiowa lub drewniana.

Rozmiar: 30cmx40cm
Paper Type: Gładki mat
Ramka: Bez ramki
Ilość
W magazynie

Plansza anatomiczna „Naczynia krwionośne i układ krążenia”

Nadaje charakteru jako wystrój wnętrz mieszkalnych, gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych, z pewnością znajdzie swoich amatorów wśród pasjonatów anatomii, może także służyć jak pomoc dydaktyczna w sali lekcyjnej. Poszczególne elementy ryciny opisane są w obszernej legendzie.

Poster Polytechnic drukowane są na dwóch wyjątkowych rodzajach papieru: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat.

Ekskluzywny z fakturą  to papier ze 100% bawełny, który pochodzi z niemieckiej manufaktury Hahnemühle. Jest to papier muzealny, który charakteryzuje się tym, że został stworzony w technologii bezkwasowej o bardzo wyraźnej fakturze i dużej gramaturze 310gsm, dzięki czemu spełnia wysokie standardy archiwalne. Polecany wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość.

Gładki mat jest papierem o wysokiej jakości, produkowanym przez niemiecką firmę Tecco. Papier ten jest gładki, o wysokiej gramaturze 230gsm, wykończenie jest matowe, co sprawia, że nie odbija światła.

plakat anatomiczny na ścianę z układem krwionośnym człowieka.

Plansze anatomiczne urozmaicą wyposażenie wnętrz gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, sali lekcyjnych czy wykładowych. Plansze można również wykorzystać do aranżacji domowych. 

Plakat anatomiczny na ścianę dostępny jest w trzech rozmiarach:

  • 30x40 cm
  • 40x50 cm
  • 50x70 cm

Plakat z ramką zawiera również szybę pleksi.

PA24
5 Przedmioty