search

Plakat anatomiczny „Człowiek witruwiański”

79,00 zł
Brutto

Plakat na ścianę jakże bardzo popularny człowiek witruwiański, doskonale uzupełni aranżację wnętrza, nada indywidualny klimat, ożywi gabinet lub biuro. Plakaty anatomiczne Poster Polytechnic drukowane są na dwóch wyjątkowych rodzajach papieru: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat. Plansze anatomiczne dostępne są w wersji bez ramki oraz w wersji z ramką - do wyboru: aluminiowa lub drewniana.

Rozmiar: 30cmx40cm
Paper Type: Gładki mat
Ramka: Bez ramki
Ilość
W magazynie

Plakat na ścianę „Człowiek witruwiański”

Doskonały jako uzupełnienie wystroju wnętrza, ożywi zarówno gabinet lekarski, fizjoterapii, salę w szkole czy pokój nastolatka. Plakaty anatomiczne Poster Polytechnic to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Wszystkie plakaty drukowane są w technologii Lucia Pro przy użyciu 12 oryginalnych atramentów pigmentowych. Dzięki kropelkom atramentu o wielkości zaledwie 4 pikolitrów (czyli 1 000 000 razy mniejszym niż kropla deszczu) nasze plakaty są najwyższej możliwej jakości. Plotery Poster Polytechnic najnowszej generacji zapewniają niezrównaną reprodukcję kolorów i niesamowitą trwałość, nawet ponad 100 lat.

Plakat na ścianę człowiek witruwiański

Poster Polytechnic drukowane są na dwóch wyjątkowych rodzajach papieru: ekskluzywny z fakturą oraz gładki mat.

Ekskluzywny z fakturą  to papier ze 100% bawełny, który pochodzi z niemieckiej manufaktury Hahnemühle. Jest to papier muzealny, który charakteryzuje się tym, że został stworzony w technologii bezkwasowej o bardzo wyraźnej fakturze i dużej gramaturze 310gsm, dzięki czemu spełnia wysokie standardy archiwalne. Polecany wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość.

Gładki mat jest papierem o wysokiej jakości, produkowanym przez niemiecką firmę Tecco. Papier ten jest gładki, o wysokiej gramaturze 230gsm, wykończenie jest matowe, co sprawia, że nie odbija światła.

Plansze anatomiczne urozmaicą wyposażenie wnętrz gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, sali lekcyjnych czy wykładowych. Plansze można również wykorzystać do aranżacji domowych. 

Plakat anatomiczny na ścianę dostępny jest w trzech rozmiarach:

  • 30x40 cm
  • 50x70 cm

Plakat z ramką zawiera również szybę pleksi.

PA27
5 Przedmioty