search

But ortopedyczny, niski, pompowany GENESIS WALKER BREG

350,00 zł
Brutto

But ortopedyczny -krótki- GENESIS WALKER BREG to bardzo lekki i wygodny model, posiada cienką i wyprofilowaną podeszwę, komorę Dynamic Air, jest antypoślizgowy, stanowi stabilne zabezpieczenie stopy. Pasuje zarówno na prawą jak i na lewą nogę.

  • kolor: biało-szary,
  • pasuje na prawą i na lewą nogę,
  • opakowanie zawiera: 1 but.
Rozmiar: XS
Ilość
W magazynie

Krótki but ortopedyczny GENESIS WALKER BREG jest lekki, komfortowy, z cienką, wyprofilowaną oraz antypoślizgową podeszwą, komorą Dynamic Air, stanowi stabilne zabezpieczenie stopy. Pasuje zarówno na prawą jak i na lewą nogę.

Krótki but ortopedyczny Genesis Walker dzięki temu, że jest lekki nie stanowi dodatkowego obciążenia dla nogi po urazie. Posiada bardzo cienką i wyprofilowaną podeszwę, która zapewnia zachowanie prawidłowej biomechaniki chodu. Przy używaniu codziennego obuwia po stronie zdrowej długość kończyn jest jednakowa co neutralizuje ryzyko niewłaściwego obciążenia dla miednicy i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Profil podeszwy odtwarza cechy prawidłowego chodu, co eliminuje powstawanie zaburzonego mechanizmu chodu. But ortopedyczny wyposażony jest w dwie komory powietrzne, które pompowane są za pomocą wbudowanego przycisku umieszczonego na korpusie buta. Komory powietrzne pozwalają na staranne dopasowanie buta do nogi, znakomitą stabilizację oraz redukcję obrzęków. Dodatkowym atutem buta ortopedycznego Genesis Walker jest komora Dynamic Air, która wbudowana jest w podeszwę w części piętowej. Ten element buta amortyzuje i pochłania energię uderzenia powstającego podczas zetknięcia pięty z podłożem. Ogranicza to ból i poprawia komfort chodzenia. Wnętrze buta wyposażone jest w miękką i oddychającą wyściółką, to ważne ponieważ przewiewny i miękki materiał odpowiada za bardzo dobrą wentylację i wygodę  chodzenia nawet w upalne dni. Antypoślizgowa podeszwa, która jest bieżnikowana i wykonana z miękkiej gumy daje gwarancję bezpiecznego, stabilnego chodu nawet po śliskich powierzchniach.

Zastosowanie ortezy Genesis Walker (wersja niska):

  • leczenie zachowawcze po urazach tkanek miękkich w obrębie stopy,
  • złamania w obrębie stopy bez przemieszczenia,
  • złamania w obrębie stopy zespolone wewnętrznie,
  • ostre lub przewlekłe stany zapalne w obrębie stopy i stawu skokowego.

   

Rozmiar buta ortopedycznego należy dobierać według rozmiaru codziennego obuwia:

XS -  29–32

S -  33–35

M -  36–39

L -  40–43

XL -  44–48

   

Dane techniczne:

  • kolor: biało-szary,
  • pasuje na prawą i na lewą nogę,
  • opakowanie zawiera: 1 but.

Pamiętaj, aby dobór ortezy i czas jej stosowania zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym lub fizjoterapeutą.

BL52500
5 Przedmioty