search

Taśma do tapingu twarzy BB Tape Beauty

49,00 zł
Brutto

Taśma do tapingu twarzy BB Tape, regularnie stosowana spowalnia proces starzenia się skóry i pojawiania się zmarszczek, spłyca i zmniejsza widoczność zmarszczek już istniejących, głównie mimicznych, niweluje worki pod oczami, kurze łapki, nadaje twarzy i szyi młodszy wygląd.

BB Tape Get Beauty 1 rolka 5cm x 5m kolor beżowy

Kolor: Beżowy
Ilość
W magazynie

Tejp do twarzy BB Tape

Elastyczny plaster do tejpingu twarzy, dedykowany jest każdemu, kto chce ujędrnić swoją twarz, poprawić napięcie mięśni lub zniwelować problemy z obrzękiem twarzy. Regularne stosownie taśmy do tejpingu twarzy BB Tape spowalnia proces starzenia się skóry i pojawiania się zmarszczek, spłyca i zmniejsza widoczność tych już istniejących - głównie mimicznych. 

Taśma do twarzy to rewolucyjne bezinwazyjne odkrycie wykorzystywane i polecane w tapingu twarzy i kinesiology taping w obrzękach limfatycznych. Tejpy zaaplikowane na twarz unoszą skórę, dzięki czemu płyny ustrojowe płyną sprawniej i lepiej odżywiają tkanki, a zaaplikowane w odpowiedni sposób zmniejszają tonus mięśni. Dzięki temu dochodzi do spłycenia zmarszczek, a w przypadku tych niewielkich – nawet do ich całkowitej likwidacji.

Aplikacja taśmy do tapingu twarzy ma wiele zalet, a wykonana we właściwy sposób wpływa na poprawę krążenia krwi i limfy. redukuje zmarszczki, poprawia owal twarzy oraz zmniejsza drugi podbródek, pozwala pozbyć się obrzęków twarzy i szyi, a także napięć w tym związanych z bruksizmem, wzmacnia osłabione mięśnie.

Taśma tejp do twarzy, plaster do tejpingu twarzy bb tape

Jak działają tejpy do twarzy?

Plastry na twarz unoszą skórę, dzięki czemu płyny ustrojowe płyną sprawniej i lepiej odżywiają tkanki, a zaaplikowane w odpowiedni sposób zmniejszają tonus mięśni. Dzięki temu dochodzi do spłycenia zmarszczek, a w przypadku tych niewielkich – nawet do ich całkowitej likwidacji.

Po jakim czasie widać efekty tapingu twarzy?

Pierwsze zauważalne zmiany mogą być widoczne już po jednej aplikacji, a tejpowanie twarzy przez kilka godzin w tygodniu lub na noc przynosi rezultaty w postaci braku obrzęków, poprawy kolorytu cery oraz konturu twarzy.

Do każdego opakowania dołączona jest bezpłatna instrukcja klejenia twarzy. Instrukcje są w języku angielskim.

Właściwości:

 • rozciągliwość tylko na długość - masz pewność, że plaster w łatwy i właściwy sposób umieścisz na skórze,
 • elastyczność 175% - taka sprężystość plastra nie ogranicza ruchów, 
 • właściwości materiału zbliżone do parametrów skóry - plastry są praktycznie nie odczuwalne na skórze, są wygodne i komfortowe, 
 • nie zawiera leków ani lateksu - bezpieczny dla wrażliwej skóry,
 • hypoalergiczny klej akrylowy - nie podrażnia oraz nie uczula,

Instrukcja użytkowania:

 • nakładać tylko na czystą, suchą  i czystą skórę, pozbawioną balsamu i kremów,
 • nie rozciągać taśmy podczas aplikacji na skórę,
 • o prawidłową aplikację zapytać eksperta kinesiology taping,
 • usuwać powoli w kierunku włosków.

Przeciwwskazania:

 • choroby skórne,
 • stany zapalne,
 • przerwanie ciągłości naskórka.

Rozmiar 5cm x 5m

Kolor: beżowy

BT_Tape_face
47 Przedmioty