Joga - sklep

    Wśród osób początkujących dość popularne jest przeświadczenie o tym, że joga to wyłącznie Ty, Twoje ciało i kawałek podłogi. Wszystkie pozycje jogi, wszystkie ćwiczenia wykonywane są bez jakiegokolwiek wsparcia. Po co więc ten cały sprzęt do jogi?

    Akcesoria do jogi pełnią, wbrew pozorom, niezwykle ważną funkcję. Same chęci i odrobina miejsca nie wystarczą, aby móc w pełni czerpać korzyści z oferowanych nam przez ten niezwykły system ćwiczeń. Niektórzy twierdzą wręcz, że akcesoria do jogi są zwyczajnie niezbędne, jeśli do asan chcemy podejść w sposób odpowiedzialny i zgodny z ich przeznaczeniem. Sam sprzęt do jogi bywa różnicowany na akcesoria do jogi dla początkujących i zaawansowanych, w rzeczywistości jednak wielu zaawansowanych joginów korzysta również z akcesoriów dla początkujących amatorów.

Właściwy wybór maty do jogi to pierwszy krok do dobrej praktyki

Joga da początkujących

    Wielu nauczycieli jogi podkreśla, iż motywy, dla których zdecydowałeś się wstąpić na tę ścieżkę, nie mają żadnego znaczenia – ważne jest to, do czego może Cię ona doprowadzić.

    Osoby początkujące w sposób szczególny wymagają wsparcia odpowiednich akcesoriów, które ułatwią im stawianie pierwszych kroków. Podstawą jest wspominana już mata do jogi, która nie tylko wyznacza miejsce ćwiczeń, ale też chroni przed kontuzjami. Oprócz maty warto zainwestować również w dobrej jakości kostki i pianki, które pozwalają dostosować określone asany do Twoich możliwości i predyspozycji.

Joga dla zaawansowanych

    W przypadku osób zaawansowanych podstawą nadal będzie mata, ale tylko wówczas, gdy będzie to mata umiejętnie dobrana. Ważna jest jej długość, szerokość, grubość, materiał, z jakiego została wykonana, a także wytrzymałość oraz jej właściwości antypoślizgowe.

    Oprócz maty, klocków i pianek, zaawansowani jogini i joginie chętnie korzystają ze specjalnych pasków (zwykle bawełnianych taśm pomagających w rozciąganiu) i krzeseł (krzesła do jogi posiadają ramę, ale bez oparcia). Bez względu na poziom zaawansowania, dużą popularnością cieszą się również takie akcesoria do jogi, jak koce i ręczniki, które zapewniają amortyzację dla stawów podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń.

Akcesoria do jogi w naszym sklepie

    Wszystko to, co niezbędne podczas zajęć, zarówno akcesoria do jogi dla osób początkujących, jak i tych, które opanowały najbardziej wymagające tajniki tego systemu ćwiczeń. Posiadamy specjalistyczne maty do jogi firm Manduka i Reebok, a także kostki, koła i paski do jogi.

Kultowe maty firmy Manduka uważane są za jedne z najlepszych mat na świecie. Są niezwykle komfortowe, zapewniają świetną amortyzację i przyczepność, a ich jakość wykonania zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Akcesoria do jogi

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-21 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Koło do jogi Trendy Yoga Roda

Koło do jogi Trendy Yoga Roda

Cena podstawowa 179,00 zł -20,00 zł Cena 159,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -20,00 zł
Kostka do jogi Manduka yoga...

Kostka do jogi Manduka yoga block pianka granat

Cena podstawowa 89,00 zł -4,00 zł Cena 85,00 zł
 • -4,00 zł
Kostka do jogi Manduka yoga...

Kostka do jogi Manduka yoga block pianka grafit

Cena podstawowa 89,00 zł -4,00 zł Cena 85,00 zł
 • -4,00 zł
MATA MANDUKA X YOGAMATTE -...

MATA MANDUKA X YOGAMATTE - różne kolory

Cena podstawowa 289,00 zł -30,00 zł Cena 259,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -30,00 zł
Mata Manduka do jogi eKO...

Mata Manduka do jogi eKO Lite Yogamat 4mm - różne kolory

Cena podstawowa 379,00 zł -30,00 zł Cena 349,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -30,00 zł
Airex Calyana Prime mata do...

Airex Calyana Prime mata do jogi kolor kiwi

Cena podstawowa 390,00 zł -61,00 zł Cena 329,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -61,00 zł
Airex Calyana Prime mata do...

Airex Calyana Prime mata do jogi - kolor niebieski

Cena podstawowa 335,00 zł -36,00 zł Cena 299,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -36,00 zł
Airex Calyana Prime mata do...

Airex Calyana Prime mata do jogi - kolor fioletowy

Cena podstawowa 335,00 zł -36,00 zł Cena 299,00 zł
 • Wyprzedaż!
 • -36,00 zł